мачка & Глувчето мобилни слот игра

мачка & глувчето е 5 ролна, 9 игра payline овошје машина на располагање во mFortune Казино. Играта вклучува забава симболи, како што сива глувчето, кафеав мачка, симбол пари торба мачка и глушец, Капан и сирење, како и висока вредност на карти за играње. Исто така, постојат четири награда патеки кои вклучуваат мачка брка глушецот и која ќе ви овозможи да се добие екстра кеш. во прилог, играта вклучува диви симболи, растера симболи, мултипликатори, слободни врти и на џекпот.

играат мачка & Глувчето на нашите препорачува Казино

преглед Бонус преглед Посетете
1 mFortune Онлајн - Слободен Влезот & Регистрирај се - рулет, слотови, Блек Џек! mFortune Онлајн - Слободен Влезот & Регистрирај се - рулет, слотови, Блек Џек! $£ € 100 натпревар бонус + £ 5 Не бонус за нови играчи преглед Посетете »

Како да се игра играта

Play Cat and Mouse slot game.како мачка & Глувчето е машина игра овошје, тоа е едноставна игра да научат како да се игра. Можете да играте за забава да се добие чувство за играта или да игра за вистински пари за да почне победа во ниеден момент. За да започнете со играта може да се постави залог кој може да биде толку ниско, како 10 пени.

На глувчето е дива симболи кои е замена за било кој друг симболи, освен симбол растера или симбол бонус игра да се заврши добитна комбинација.

Мачката е симбол растера. Ако ви се вртат три или повеќе растера симболи на една линија ќе бидат доделени бесплатни врти.

торба на мачка и глушец пари е симбол на лото, а ако се вртат пет од овие на активен payline, ќе бидат доделени на целиот џекпот.

Ако ви се вртат две или повеќе дупки глувчето на активен payline, ќе влезат во бонус игра. Ќе се преземат за да се игра табла со глувчето и мачка. Ќе треба да се тркалаат на генерал во обид да се задржи во пресрет на глувчето на мачка. Ќе победи во согласност со квадрати можете да слета на и должината на време ќе успее да се задржи на глувчето во пресрет на мачка. Може да се победи големи исплати во оваа игра.

December 5, 2012: • No Comments
Врв
MobileCasinoPlex Бесплатна е-мејл ажурирања
mobilecasinoplex логото мали
Ние ги почитуваме вашата приватност.