Frutat Alien Mobile Slot lojë

Frutat Alien është një kënaqësi 3 mbështjell machine fruta slot celular lojë në mFortune Casino. Në shikim të parë duket të jetë një lojë klasike makinë fruta me simbolet e frutave të tilla si qershi, limona, portokall, shalqi, luleshtrydhe dhe numri 7. Gjatë inspektimit të ngushta, ju do të gjeni se loja është plot me surpriza të vogla që të ju jap mundësi shtesë për të fituar. Lojra mini fshehur ofrojnë mundësinë për të fituar para shtesë dhe ka një numër i këtyre lojrave mini në dispozicion.

Luaj Frutat Alien në tonë e rekomanduar Mobile Kazino

rishikim shpërblim rishikim vizitë
1 mFortune online - Pa Identifikohu Regjistrohu & - ruletë, lojëra elektronike, shkop polici! mFortune online - Pa Identifikohu Regjistrohu & - ruletë, lojëra elektronike, shkop polici! $£ € 100 Match Bonus + £ 5 No Depozitave Bonus për lojtarët e ri rishikim vizitë »

Si për të luajtur Mobile Slot lojë

Play Alien Fuits today.Për të filluar lojën celular slot, në qoftë se ju jeni duke luajtur për para të vërteta, ju do të duhet për të vënë një bast dhe pastaj të fillojë të lëkundet tjerrje. Rri duarkryq dhe të presim për të parë se çfarë reels tuaj të tokës në dhe ju do të paguhet për çdo kombinimet fituese. Siç është e zakonshme në fruta lojra makinë, ka një funksion të mbajë në fruta Alien i cili ju lejon të mbajë lëkundet specifike dhe tjerr tjerët me shpresën për të rritur shanset tuaj për të fituar.

Nëse ju vijë deri tre UFO-t në një rresht (horizontalisht, vertikalisht ose diagonalisht) në panelin e UFO ju do të merren për një nga lojërat mini në shteg. Në çdo rrotullim, paneli UFO do të rishkruhet, edhe pse në qoftë se karakteristikë e mbajtur është dhënë, ndonjë UFO-t lit up do të mbahen në rrotullim tjetër duke ju dhënë mundësi shtesë për të hyrë në lojë mini. Lojra mini përfshijnë Sulmi Alien, Alien Tricky, Lucky Star dhe të kuqe ose të gjelbër Alien. Ndërsa duke luajtur lojë mini ju mund të jenë me fat të mjaftueshme për të tokës në tipare shtesë si vishet shtesë ose majë vishet tuaj ose ju mund të jetë për fat të keq dhe të humbasin gjurmët. Ju duhet të avancojë përgjatë shtigjeve me katër vishet, e cila mund të rritet apo ulet në varësi të shesheve të tokës në.

December 5, 2012: • Nuk ka komente
më i lartë
MobileCasinoPlex Pa Email Updates
logo mobilecasinoplex vogël
Ne e respektojmë privacinë tuaj.