Mace & Mouse Mobile Slot lojë

Mace & maus Eshte nje 5 mbështjell, 9 linjë pagese fruta makinë lojë në dispozicion në mFortune Casino. Loja përfshin simbole argëtim të tilla si një mouse gri, një mace kafe, një mace dhe miu qese të holla simbol, një mousetrap dhe disa djathë, si dhe vlerë të lartë të luajnë kartat. Ka edhe katër shtigje çmimin që përfshijnë cat përpjekje për të kapur miun dhe e cila ju lejon për të fituar para shtesë. veç, loja përfshin simbole të egra, simbolet shpërndaj, shumëzuesit, rrotullime falas dhe një çmim i parë.

Luaj Cat & Mouse në Kazino jonë rekomanduar

rishikim shpërblim rishikim vizitë
1 mFortune online - Pa Identifikohu Regjistrohu & - ruletë, lojëra elektronike, shkop polici! mFortune online - Pa Identifikohu Regjistrohu & - ruletë, lojëra elektronike, shkop polici! $£ € 100 Match Bonus + £ 5 No Depozitave Bonus për lojtarët e ri rishikim vizitë »

Si për të luajtur lojë në

Play Cat and Mouse slot game.si cat & Mouse është një makinë fruta lojë, kjo është një lojë e thjeshtë për të mësuar se si të luajë. Ju mund të luajë për argëtim për të marrë të ndjehen për lojë ose të luajë për para të vërteta për të fillojnë të fituar në asnjë kohë. Për të filluar lojën ju mund të vendosni një bast që mund të jetë aq i ulët sa 10p.

Miut është simbolet e egra të cilat i zëvendëson çdo simbole të tjera, përveç simbol shpërndaj ose lojë bonus simbol për të përfunduar një kombinim fitues.

Macja është simbol shpërndaj. Nëse ju tjerr tre ose më shumë simbole shpërndaj në një rresht ju do të jepet rrotullime falas.

Qese cat dhe maus paraja është simbol çmim i parë dhe nëse ju tjerr pesë nga këto në një linjë pagese aktive, ju do të jepet të gjithë çmim i parë.

Nëse ju tjerr dy ose më shumë vrima e miut mbi një linjë pagese aktive, ju do të hyjë në lojë bonus. Ju do të merren për një bord e lojës me një mouse dhe një mace. Ju do të duhet të rrokulliset zare në një përpjekje për të mbajtur miut miratimin e mace. Ju do të fitojë në bazë të shesheve të tokës në dhe gjatësinë e kohës që ju të menaxhuar për të mbajtur miun përpara mace. Ju mund të fitojë pagesa të mëdha në këtë lojë.

December 5, 2012: • Nuk ka komente

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

më i lartë
MobileCasinoPlex Pa Email Updates
logo mobilecasinoplex vogël
Ne e respektojmë privacinë tuaj.