Monte Carlo Mobile Slot lojë | mFortune Bonus!

Monte Carlo Eshte nje 5 mbështjell, 9 linjë pagese fruta makinë lojë në dispozicion në mFortune Mobile Casino. Loja është e bazuar në atmosferë të pasur dhe emocionuese në Monte Karlo me lojrat e fatit të tij dhe magjepsës. Ajo ofron freskët, graphics qartë me simbole, duke përfshirë makinat e garave, një unazë, një jaht, një orë Rolex dhe luajnë kartat me vlerë të lartë. Loja përmban një çmim i parë i madh, si dhe lojëra bonus. Bastet në varg lojë nga 10p në £ 1 për linjë.

Playing Monte Carlo Slot lojë në mFortune

Loja mund të luhet falas për një grimë e fun pa rrezikuar bankroll tuaj, ose ajo mund të luhet për para të vërteta. Për të luajtur për të holla të vërtetë ju do të duhet të ketë bërë një depozitë në llogarinë tuaj dhe mund të përdorni këtë për të vënë baste tuaj. Për të filluar lojën ju duhet të zgjidhni madhësinë e monedhës tuaj dhe numrin e monedhave që ju doni të bast në rrotullim. Ju pastaj mund të fillojë të lëkundet kodrina dhe rri duarkryq për të parë nëse ju keni fituar.

rishikim shpërblim rishikim vizitë
1 mFortune online - Pa Identifikohu Regjistrohu & - ruletë, lojëra elektronike, shkop polici! mFortune online - Pa Identifikohu Regjistrohu & - ruletë, lojëra elektronike, shkop polici! $£ € 100 Match Bonus + £ 5 No Depozitave Bonus për lojtarët e ri rishikim vizitë »

Jahti është simbol çmim i parë dhe tjerrje pesë nga këto në një linjë pagese aktiv do të shkaktonte çmim i parë maksimal të 1,000x bastit tuaj.

Watch është simbol të egra dhe zëvendësuesit për të gjithë simbolet tjera, përveç simbol shpërndaj, për të përfunduar një kombinim fitues.

Kuletë kuqe është simbol shpërndaj cili paguan kur ata të tokës në mënyrë të rastësishme në rrotullat dhe mund të shkaktojnë rrotullime falas.

Ka katër lojëra bonus gjurmët tipar në Monte Karlo. Nëse ju shkaktojnë lojë bonus, ju do të merren për një ekran të veçantë me një nga shtigje. Lojtaret do të tjerr një rrotë që do të lëvizin përgjatë gjurmët drejt Monte Karlo. atje janë një numër i koeficientëve shpërblim të holla në dispozicion përgjatë rrugës dhe lojtarët mund të fitojnë sasi mbresëlënëse bonus në këtë lojë.

December 27, 2012: • No Comments

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

më i lartë
MobileCasinoPlex Pa Email Updates
logo mobilecasinoplex vogël
Ne e respektojmë privacinë tuaj.