Pirates Treasure Mobile Slot lojë

Si emri nënkupton, Pirate Treasure është e bazuar në temën e piratët në kërkim për një thesar të fshehur. A 5 mbështjell, 9 lojë linjë pagese, Pirate Treasure ofron opsione të shumta bast, duke filluar nga 10p në £ 1 per linjë. Loja përfshin ndritshme, grafika freskët dhe simbolet emocionuese pirat si një pirat, një monedhë ari, nje perle, një anije pirate dhe vlerë të lartë luajnë kartat. Ai përfshin simbole të egra, simbolet shpërndaj dhe një lojë bonus, duke ju dhënë shumë mundësi për të fituar shpërblime të mëdha të holla.

Playing Game of Pirates Treasure

Ju mund të zgjidhni për të luajtur për argëtim për një gazmor gëzimin pak ose ju mund të luajë për të holla të vërtetë për të provoni dorën tuaj për të fituar disa thesar. Në qoftë se ju zgjidhni për të luajtur për të holla të vërtetë, për të filluar lojën, ju duhet të zgjidhni madhësinë e bastit tuaj dhe numrin e linjave që ju dëshironi për të vënë bast dhe pastaj të fillojë të lëkundet tjerrje. Bast minimale per tjerr është 10p, ndërsa bast maksimale, në qoftë se ju bast për të gjitha 9 linjat, është £ 9.

rishikim shpërblim rishikim vizitë
1 mFortune online - Pa Identifikohu Regjistrohu & - ruletë, lojëra elektronike, shkop polici! mFortune online - Pa Identifikohu Regjistrohu & - ruletë, lojëra elektronike, shkop polici! $£ € 100 Match Bonus + £ 5 No Depozitave Bonus për lojtarët e ri rishikim vizitë »

Monedhë ari është simbol i egër në lojë dhe zëvendëson të gjitha simbolet e tjera, përveç simbol shpërndaj për të përfunduar një kombinim fitues.

Gocë deti është simbol shpërndaj dhe çmime një pagim, kur simbolet duken të shpërndara në rrotullat.

Ekziston edhe një bord emocionuese tipar me zemrat thesar plot me thesar të artë që ju lejon mundësi të shumohen fitimet tuaja dhe për të marrë pagesa në shtëpi të mëdha.

Loja është e thjeshtë për të mësuar dhe për të luajtur, ndërsa duke ju dhënë mundësinë për të fituar pagesa të mëdha nga baste të vogla. Madhësia bast në lojë është i përshtatshëm për lojëra elektronike lojtarët peni. Kjo është një mundësi tërheqëse Slots Casino lojë që mund të luhet në celularin tuaj celular, në lëvizje me anë të mFortune Mobile Kazino.

January 9, 2013: • Nuk ka komente
më i lartë
MobileCasinoPlex Pa Email Updates
logo mobilecasinoplex vogël
Ne e respektojmë privacinë tuaj.