Blackjack Mobile Casino lojë

shkop polici është një nga lojërat kartën më të njohura në kazinove - tokë-bazuar, internet dhe celular. Ju mund të luajnë blendë për para të vërteta në mFortune Mobile Casino. The game has simple rules that are easy to learn, por kjo kërkon aftësi në mënyrë që të luajnë me sukses. Kjo e bën blackjack popullor me amator, si dhe lojtarët profesionale.

Luaj Blackjack në Kazino jonë rekomanduar

rishikim shpërblim rishikim vizitë
1 mFortune online - Pa Identifikohu Regjistrohu & - ruletë, lojëra elektronike, shkop polici! mFortune online - Pa Identifikohu Regjistrohu & - ruletë, lojëra elektronike, shkop polici! $£ € 100 Match Bonus + £ 5 No Depozitave Bonus për lojtarët e ri rishikim Visit »;

Si për të luajtur Blackjack

Play Blackjack on your mobile today.Ju mund të luajnë blendë në mFortune Kazino për argëtim ose për para të vërteta. Ju mund të vendosni baste për aq pak sa 10p.

Qëllimi i lojës së blendë është që të arrijë një dorë më afër 21 se tregtari, pa kaluar mbi (bust). Pasi të keni vendosur baste tuaj, ju do të trajtohen dy karta të përballet dhe tregtari do të trajtohen një fytyrë kartën up dhe një kartë të përballet poshtë. Lojtari tani do të duhet të vendosë se si për të luajtur dorën. Ju mund të qëndrojnë deri në fund nga ana e juaj; hit për të marrë një kartë më shumë; dyfishtë poshtë në tuaj dy kartat e parë të dyfishtë bast tuaj dhe për të marrë një kartë më shumë; ndarë dorën në dy baste të ndryshme në qoftë se ju keni dy kartat identike në tuaj dy kartat e parë ose të marrë sigurim në qoftë up-card tregtari është një Ace.

Të gjitha kartat e kanë një vlerë dhe këto vlera janë shtuar së bashku për të rezultojë në vlerë të përgjithshme prej dorës tuaj. Cards dy përmes dhjetë kanë vlerën e tyre të përballet; kartat fytyrë të ketë një vlerë prej dhjetë dhe Aces ketë një vlerë prej një ose njëmbëdhjetë, në varësi të vlerës së pjesës tjetër të dorës tuaj. dora më e lartë e shënuar është i njohur si shkop polici dhe kjo është një dy-card dorës përbërë nga një Ace dhe një kartë me vlerë 10.

Pasi rradha juaj ka përfunduar (ju shkoni bust ose ju të qëndrojë), tregtari luan dorën e tij dhe duart janë krahasuar me ju duke u paguar për çdo fiton.

December 5, 2012 nga : • Nuk ka komente
më i lartë