Mobile European Roulette

Mobile European RoulettemFortune Mobile Casino ofron lojë popullore e ruletë celular Evropian. Qëllimi i lojës është që të parashikojnë numrin apo kategorinë e numrave që një top në një qerthull do të tokës në. Atje jane 37 numëruar slots në një rrotë ruletë celular Evropian me numrat 1 përmes 36, plus një zero vetme. Ka edhe një tryezë ruletë që përshkruan baste se lojtarët janë në gjendje për të vendosur në lojë. mFortune Casino pranon baste nga aq të ulët sa 10p, të gjithë rrugën deri në £ 10 për rrotullim, duke e bërë atë tërheqës për lojtarët me të gjitha madhësive të bankrolls.

European roulette is a random game and it appeals to amateurs, si dhe gamblers profesionale. Ju tani mund të gëzojnë këtë lojë në telefonin tuaj celular, nga kudo që të jeni.

Luaj në tonë rekomanduar Mobile Kazino

rishikim shpërblim rishikim vizitë
1 mFortune online - Pa Identifikohu Regjistrohu & - ruletë, lojëra elektronike, shkop polici! mFortune online - Pa Identifikohu Regjistrohu & - ruletë, lojëra elektronike, shkop polici! $£ € 100 Match Bonus + £ 5 No Depozitave Bonus për lojtarët e ri rishikim Visit »;

Luaj Mobile European Roulette Sot!

Për të filluar një lojë të ruletë celular Evropian, ju duhet të vendosni një bast. madhësive bast shkojnë nga aq të ulët sa 10p të larta deri në £ 10 për bast. Ju gjithashtu mund të zgjidhni për të luajtur për argëtim në mënyrë të fun në mënyrë që të praktikojë lojë. Ka dhjetë baste që lojtarët mund të zgjidhni nga, duke përfshirë edhe pesë baste brenda dhe pesë baste jashtë. Bastet brenda përfshijnë bast të drejtë, bet ndarë, rresht bast, bast të dyfishtë rresht dhe bast qoshe. baste jashtë përfshijnë bast kolonë, duzinë bast, bet kuqe apo e zezë, rastësishëm apo edhe bast dhe bast të lartë apo të ulët. Pasi të keni vendosur baste tuaj, timon do të tjerr dhe si rrota vjen për të pushuar, topi do të bjerë në një nga lojëra elektronike numëruar në timon. Nëse ju bast në një numër fitues ose kategori, ju do të paguhet në përputhje me rrethanat. Pasi të gjitha bastet janë mbledhur dhe fiton janë paguar, ju mund të bast përsëri dhe provoni fatin tuaj me qerthull herë.

December 10, 2012 nga : • Nuk ka komente
më i lartë